İZMİR DİKİLİ YALI PANSİYON

type='html'>
Yalı pansiyon, Dikili de , Bademli yolu üzerinde yer almaktadır, Çandarlı yol ayrımından 50 m. sonradır. Önü açık deniz ve midilli adası manzaralıdır. Pansiyonun hemen önü halka ait plajdır. Pansiyonumuz 16 odadan oluşmuştur ve zemin kattır, Plaja, odanızdan mayonuzla çıkıp inebilmektesiniz. Pansiyonumuzun ön kısmında salonla birleşebilen geniş balkonlarımız ve bahçemiz vardır. Açık büfe kahvaltılarınız ve eşşiz manzara karşısındaki sohbetleriniz için, bu ön balkon ve çiçekli bahçemizi kullanabilirsiniz.
Pansiyonumuzun odaları balkonlarından deniz manzaralıdır, Odalarımızda münferit banyo, devamlı sıcak su,gardrop,komodin,balkon,sandalye vardır. Banyolar tüm duvar seramik ve renkli donanımlıdır. Odalarda tv,mini bar ve klima yoktur, Zaten Dikilinin doğal iklimi bol oksijenli rutubetsiz havası klimaya ihtiyaç bırakmamaktadır. Salonumuzda bir adet tv vardır.
Pansiyonumuzda konaklama sistemi oda + açık büfe kahvaltı şeklindedir, Kahvaltımız standard servisimizdir ve "Kahvaltısız" şeklinde ayrı bir ücretlendirmemiz yoktur. Pansiyonumuzda Yemek hizmeti verilememektedir, Mutfağımızı, müşterilerimizin kendi kullanımlarına açamamaktayız, ancak maması hazırlanması gereken bebekler gibi konularda tabiiki yardımcı olmaktayız. Müşterilerimiz arzu ettikleri taktirde dışarıdan edindikleri yiyecekleri, bahçemiz masalarında tüketebilirler. Pansiyonumuzda soğuk-sıcak her türlü içecek hizmeti verilmektedir. Pansiyonumuzda ücretlendirme "yatak kullanım" sistemiyledir, bu nedenle ayrı yatak talep edilen çocuklar ücrete tabidir.
"Yalı", Pansiyon sıfatına rağmen "otel" mantığı ile çalışmaktadır, bu sizin rahatınız için bu şekildedir, örneğin pansiyon kavramında odalar için ortak bir banyo sözkonusu iken,bizim her odamız münferit özelliklere sahiptir, ayni şekilde müşterilerimize mutfağımızı kendi kullanımlarına açamama gerekçemiz de budur. Pansiyonumuzda 24 saat görevli resepsiyonistler ve otel oda görevlileri vardır.
İşimizi iyi ve kaliteli yapma prensibimizden en ufak bir ödün vermeden çalışmaktayız. Rahatınız,keyifli bir tatil yapmanız,tatilinizin ve pansiyonumuzun "içinize sinmesi" ve "iyiki "Yalı" da kalmışız" demeniz bizim en büyük görevimiz ve hedefimizdir.


Ayrıntılı fiyat seçeneklerini görmek için Lütfen ilgili Web sitesini tıklayın!

İRTİBAT

Web:http://www.yalipansiyon.com/

0 yorum:

Yorum Gönder

Sizde yorum yapın :)

Blog Archive

sayyac